Kde sa naše chilli pestuje?

Uverejnené : 2017-11-16 14:26:37
Kategória : Novinky , Zaujímavosti

 chillizóna   o nás 

Aj keď je doba lokálnych potravín a pestovateľov, my hrdo hlásime, že naše chilli papričky dovážame zo zahraničia. Prevažne z oblastí rovníka.

V našom centrálnom sklade v Anglicku sa nachádzajú tony papričiek a hektolitre mashu. Drvivá väčšina bola privezená loďami z krajín latinskej Ameriky a Ázie.   

Mnohí z Vás nám hovoria, že naše chilli papričky chutia inak, lepšie.  My sa tomu ani nečudujeme, predsa len, naše chilli papričky vyrástli v miestach, kde je úplne iná pôda, vlhkosť a slnko ako v strednej Európe. Odkiaľ by ste chceli lepšie Habanero ako z priamo z Mexika? 

Majiteľ značky The ChilliDoctor, Nick Barnes chodí osobne po krajinách a dodávateľoch, tak aby sme Vám vždy vedeli zabezpečiť tie najobľúbenejšie chute zo sveta chilli papričiek. A keďže sme odberateľ, ktorého obrat sa pohybuje v niekoľkých miliónoch libier, môžeme si vyberať. V našich regáloch nájdete papričky aktuálne z 10 krajín. Samozrejmosťou je Mexiko, India, exotickejšia Čína alebo Taiwan a samozrejme aj Amerika, kde má chilli tiež silnú tradíciu.  

A tieto všetky výhody, Vám dokážu zabezpečiť iba "Špecialisti na chilli papričky".

Páči sa Vám článok? Zdieľajte ho na