Kedy mi balíček príde a aká je cena dopravy?

Uverejnené : 2018-10-19 15:36:22
Kategória : Novinky

Veľakrát sa nás pýtate na rýchlosť a možnosti dopravy!
Tak to pre lepší prehľad zhrnieme.

 OSOBNÝ ODBER  - zadarmo

čas dodania - okamžite

Všetko čo vidíte dostupné na webstránke máme aj reálne skladom v chilli obchode v bratislavskej Petržalke. Môžete si samozrejme spraviť online objednávku a už si ju len prísť vyzdvihnúť do obchodu alebo prídete a priamo nakúpite. Upozorňujeme, že v obchode sa dá platiť iba v hotovosti, preto ak preferujete platbu kartou, využite skôr online objednávku a zaplaťte kartou pri kroku PLATBA.

Veľmi dôležité sú však otváracie hodiny, ktoré sú momentálne streda až piatok, 14:00-16:30. Dôvodom je, že okrem maloobchodu robíme aj veľkoobchod a radi by sme sa Vám venovali na 100%. Preto máme pre osobné nákupy, poradenstvo, ochutnávky, vyhradený daný čas kedy sa venujeme iba vám - našim zákazníkom.


 ZÁSIELKOVŇA.sk  - 1,80 €

čas dodania - 1-3 dni

Zásielkovňa je služba podobná pošte. Spolupracujú s lokálnymi obchodmi, z ktorého sa po dohode stáva výdajňa balíčkov. Aktuálny zoznam miest pre výdaj nájdete na tu. Princíp je jednoduchý. Zvolíte si miesto, ktoré Vám najviac vyhovuje a v dobe otváracích hodín daného miesta si môžete svoj balíček vyzdvihnúť. Všetky informácie Vám prídu emailom a cez sms. Ale pozor! Ak ste si zvolili dobierku a chcete platiť na mieste, platba je možná iba v hotovosti!


 KURIÉR DHL  - 2,80 €

čas dodania - 1-2 dni

Tu ide o klasického kuriéra, ktorý Vám balíček prinesie až do rúk. Zadáte si adresu, kuriér sa Vám ráno ozve a dohodnete si čas odovzdania balíčka. Ide o najrýchlejšiu dopravu, pretože kamióny v noci prejdú Slovenskom a ráno sa Vám už kuriér ozýva. Ak ste balíček uhradili vopred, odovzdá Vám ho do rúk. Ak nie, u kuriéra je možná platba v hotovosti, ale aj platobnou kartou (dobierka). Ak Vám chilli ponáhľa na víkedovú akciu, napíšte nám to do poznámky v objednávke a zabezpečíme aj sobotňajšie doručenie. DOBIERKA  - 1€

platba pri preberaní balíčka

Ku obidvom spôsobom dopravy ponúkame 3 možnosti platby. Platba vopred prevodom na účet, platba vopred platobnou kartou alebo platba dobierkou. Prvé 2 platby sú bez poplatku, dobierka je v hodnote 1 euro, keďže sa jedná o externú platbu.


POZNÁMKA

Snažíme sa robiť pre našich zákazníkov maximum. Niekedy sa však môže stať, že pri preberaní balíčka od externej dopravy môže vzniknúť nejaký problém (vtedy nám píšte na info@thechillidoctor.sk alebo volajte na 0911/754 727). Tiež sa môže stať, že kuriér má zlý deň a moc sa neusmeje. :-( Nehodnoďte náš obchod na základe dopravy, ktorú neovplyvníme. Hodnoďte náš prístup k Vám, sortiment, poradenstvo. Budeme radi za každú recenziu, či už na Facebooku, Google alebo na našej webstránke. ĎAKUJEME

Páči sa Vám článok? Zdieľajte ho na