Na veľkosti záleží!

Uverejnené : 2017-11-16 17:50:25
Kategória : Zaujímavosti

 chillizóna   o nás 

V poslednej dobe sa začíname na internete stretávať s rôznymi spôsobmi ako môžete zbytočne prísť o peniaze. Predaj chilli papričiek na kusy, resp. menšie balenia.

Prvotný impulz prišiel od Vás, našich zákazníkov. Vraj prečo máme vyššiu cenu prášku ako stránka xy. Keď sme sa na ich ponuku pozreli bližšie, hneď sme si všimli, že nižšia cena je dosiahnutá zmenšením balenia. Veď 4€ za 5g, je nižšia cena ako u nás 5€ za gramov 10. Akurát, že pri prepočítaní na 1 gram je ich cena 1,25€, oproti našim 50 centom.

Rovnaká situácia je aj s celými papričkami. Ak Vám ich niekto ponúka na kusy, buďte opatrný. Chilli papričky dorastajú do rôznych veľkostí a nie jedno, či dostanete 3 väčšie alebo 3 menšie. U nás Vám takéto problémy nehrozia. Stále dostanete 10g. Tým pádom môžete v balení nájsť 15 menších, ale aj 8 väčších chilli papričiek. Ale stále za rovnaké peniaze. 

A neobídeme ani na Slovensku populárne chilli kvapky. Pokiaľ sme si správne všimli, ponúkajú sa prevažne v objeme 30ml. U nás máte najmenšie balenie 100ml. Z odrôd ako napríklad Habanero, Scotch Bonnet alebo Chipotle má fľaška až 200ml. Pričom v balení nemáte len šťavu, ale rozmixované všetko čo je na papričke najchutnejšie a robí tú charakteristickú vôňu a chuť.

A tieto všetky výhody, Vám dokážu zabezpečiť iba "Špecialisti na chilli papričky".

Páči sa Vám článok? Zdieľajte ho na