Špecialisti na chilli papričky

Uverejnené : 2017-11-16 11:31:13
Kategória : Zaujímavosti

 chillizóna   o nás 

Dnes je doba internetových obchodov. Dať svoju ponuku na internet je pomerne jednoduché. Preto sa stáva, že chilli papričky predávajú aj eshopy, ktoré majú popri tom aj úpne iné aktivity.

Asi by ste nekupovali chlieb od automechanika a tiež, by ste necheli, aby Vaše brzdy opravoval pekár. My sme na tom rovnako, preto sme sa rozhodli, že ak chceme niečo ľuďom predávať, musíme sa tomu venovať na 100%. Vybrali sme si chilli papričky, a vieme, že sme urobili dobre. 

V našom eshope, alebo v obchode nenájdete nič iné ako chilli papričky. A veľa chilli papričiek. Ponúkame viac ako 30 najobľúbenejších odrôd, každú takmer v 4 formách. To tvorí viac ako 70 štipľavých možností na výber. Ďaľším podstatným faktorom pri nákupe chilli je jeho čerstvosť a vôňa. My predávame iba chilli, preto sa u nás často obmieňa a stále prichádzajú nové zásoby. Tým pádom u nás máte záruku kvality.

Pri vete "Špecialisti na chilli" treba spomenúť aj niečo o značke The ChilliDoctor. Značka má svoje sídlo v Anglicku v charizmatickom meste Cheltenham. Značka je dôležitým hráčom na anglickom a už aj európskom trhu s chilli papričkami. Naše chilli papričky vykupujeme v tonách, od pestovateľov z celého sveta a je pre nás mimoriadne dôležité Vám prinášať odrody práve z tých krajín a oblastí, kde sú najchutnejšie, alebo majú svoju tradíciu. Príkladom sú celé sušené papričky Naga Jolokia, ktoré nielen že máme z Indie, ale priamo z okresu Nagaland, odkiaľ odroda pochádza.  

A tieto všetky výhody, Vám dokážu zabezpečiť iba "Špecialisti na chilli papričky".

Páči sa Vám článok? Zdieľajte ho na