K dispozícii máte v súčasnosti nasledovné spôsoby dopravy:


Screenshot_1.png

Osobný odber v kamennom obchode v Bratislave - ZADARMO

 V ten istý deň   Platba v IBA v HOTOVOSTI  Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť u nás na predajni v bratislavskej Petržalke. Dostupnosť je zväčša okamžite, keďže všetko čo je dostupné v internetovom obchode, máme reálne aj skladom na predajni. (adresa a mapa)
zasielkovna.sk

Vyzdvihnutie objednávky v pobočkách služby ZÁSIELKOVŇA.sk - cena dopravy 1,80 € (s dph)

 Do 2-3 dní  Poštová služba Zásielkovňa.sk je alternatívou pošty. Avšak z našich skúseností sú pri preprave šetrnejší k Vášmu balíčku. Ak si zvolíte tento typ dopravy, Vašu objednávku si budete môcť vyzdvihnúť v niektorom zo 149 výdajných miest na Slovensku. Pokryté majú všetky mestá nad 10.000 obyvateľov. 
Screenshot_1.png

Kuriér DHL /objednávka priamo do ruky/ - cena dopravy 2,80 € (s dph)

 Do 1-2 dní  Kuriérska DHL patrí medzi celosvetovo najväčšie kuriérske spoločnosti. Dopravu balíkov zabezpečujú vlastnými autami, lietadlami, loďami. Pri tejto doprave dostane Váš balík najrýchlejšie, až 95% do jedného dňa. Kuriér príde k Vám domov, do práce, resp. kam sa dohodnete a odovzdá Vám balík priamo do ruky.

K dispozícii máte v súčasnosti nasledovné spôsoby platby:


Screenshot_1.png

Platba vopred na účet

Po potvrdení objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru, na ktorej budete mať všetky potrebné informácie pre vykonanie úhrady. Dôležité údaje pre identifikáciu Vašej platby sú číslo účtu a variabilný symbol.
Screenshot_1.png

Platba online platobnou kartou

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay umožňuje rýchlu a bezpečnú platbu kartou. Platobná brána 24-pay je regulovaná Národnou bankou Slovenska ( Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. ). Po výbere platobnej možnosti je zákazník okamžite presmerovaný na stránku banky, kde realizuje platbu. Platba prostredníctvom platby kartou prebehne okamžite a tovar je veľmi rýchlo možné expedovať zákazníkovi.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke https://www.24-pay.sk/
Screenshot_1.png

Platba pri prevzatí (dobierka) - poplatok za platbu je 1,00 € (s dph)

Platba pri prevzatí, alebo tzv. dobierka je forma úhrady priamo pri preberaní objednávky. V závislosti na vybranom spôsobe dopravy, môžete vykonať úhradu buď v hotovosti v pobočkách služby Zásielkovňa.sk alebo v hotovosti, prípadne platobnou kartou kuriérovi spoločnosti DHL. Tento spôsob platby je spoplatnený.